Karosa B732

Znaleźć tutaj można modele autobusów.
mil

Karosa B732

Post autor: mil »

Uff. Nareszcie skończyłem tą Karosę. Mam nadzieję, że się podoba. Bardzo się nad nią namęczyłem, ale myślę, że efekty są co najmniej zadowalające :) Oto ona:
Obrazek

Jednak nie mogłem wybrac malowania. Dlatego pierwsze cztery osoby, które pokażą zdjęcia wszystkich czterech ścian pojazdu danej firmy otrzymają model w nowej szacie :) (Jeżeli ktoś chce fikcyjne malowanie tej karosy to poproszę o zdjęcia innego pojazdu danego przewoźnika)

S_S

Post autor: S_S »

Bardzo ładny model, ciekawie zrobione szyby. Poproszę o pomalowanie go w takie barwy: http://transport.asi.pwr.wroc.pl/autobu ... ticket=724 Dzięki! :)

mil

Post autor: mil »

ok
Obrazek

Maciej

Post autor: Maciej »

Proszę o takie malowanie:
www.citytrans.info/obrazky/d200409185724.jpg
Z góry dzięki.

[ Dodano: 2007-09-02, 16:23 ]
Aha, i dodaj jeszcze proszę napis "Citytrans Praha" na boku (na moje życzenie :diabeł: )

mil

Post autor: mil »

Eh. Prosiłem o zdjęcia każdego boku, ale no nic znajdę sam :)
A czy ten napis ma byc tak jak na zdjęciu czy tak jak na przykład w poprzednim malowaniu?

Maciej

Post autor: Maciej »

Napis tak jak w poprzednim.
PS.nie musisz niczego szukać, każdy bok jest taki sam.

mil

Post autor: mil »

Prych!
Muszę miec każdy bok. Chodzi o każdą naklejke, logo, znaczek itp. Nawet numer linii

Maciej

Post autor: Maciej »

W takim razie zrób malowanie zupełnie takie same jak w poprzednim, tylko zamiast niebieskiego zrób czerwony i daj zółty napis taki jak wcześniej prosiłem, czyli fikcja i prawda pół na pół.
Może być?

mil

Post autor: mil »

ok. Ale chwilowo nie mam czasu. Szkoła :(

Maciej

Post autor: Maciej »

Nie spiesz się.Byle ze spokojem.

[ Dodano: 2007-09-04, 18:19 ]
Ach, zapomniałem.Ogólnie model jest super.

Kamil

Post autor: Kamil »

mil pisze:Uff. Nareszcie skończyłem tą Karosę. Mam nadzieję, że się podoba.
Naprawdę świetny i udany model :) Gratuluję.

mil

Post autor: mil »

bez napisu:
Obrazek
i z:
Obrazek

Maciej

Post autor: Maciej »

O, Mil, świetne!Dzięki!

mil

Post autor: mil »

Tylko nie wiedziałem co jak zrobic ten napis. Nie wiem czy nie jest trochę za mały. Jak coś to pisz:)

doktorek pawel

Post autor: doktorek pawel »

jezeli ja moge prosic mógłbyś zrobić mi taki model karosy jaki był w Suwałkach na testach?Tu link do zdjęć:
http://transport.asi.pwr.wroc.pl/2-58665.html

ODPOWIEDZ