Mercedes O303

Znaleźć tutaj można modele autobusów.
Paparazzi

Mercedes O303

Post autor: Paparazzi »

Tak sobie pomyślałem jaki będzie mój następny model :D :
ObrazekObrazekObrazek
Nie mam pomysłów na inne malowania więc jeśli ktoś z Forumowiczów ma jakieś pomysły to śmiało niech przemalowuje.

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

Ja kiedyś podróżowałem z moją klasą podobnym autokarem - jego kierowca bardzo o niego dbał, za każdym razem, kiedy wysiadaliśmy, kazał nam prostować fotele, no i nie było mowy o jedzeniu w środku chipsów lub innych kruszących się rzeczy, nie mówiąc już o zostawianiu śmieciuchów :-P . A więc oto i ten autokar: :D
Obrazek
Na rejestracjach ma nazwę klasy, w której wtedy byłem, oraz rok, w którym podróżowaliśmy tym pojazdem :razz:

Autokar był bardzo podobny do modeli Paparazziego, miał napis O303 - mam więc nadzieję, że to był właśnie MB O303 :roll: Jeśli nie, to trudno, ale przemalowanie ładnie wygląda ;)

Paparazzi

Post autor: Paparazzi »

Wygląda jak gimbus ale czy kolor nie jest za ciemny?

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

Paparazzi pisze:Wygląda jak gimbus ale czy kolor nie jest za ciemny?
Na pewno NIE BYŁ to gimbus z MEN, to był autokar prywatnego przewoźnika, zdaje się, że sprowadzony z Niemiec ;)
Z odwzorowaniem koloru miałem problem, bo oryginał miał brązowozłoty "metalik" - mam nadzieję, że dobrze go na modelu dobrałem :roll: A na pewno nie był to pomarańczowy odcień szkolnych autobusów; swoją drogą nigdy nie widziałem innego autokaru w takim brązowozłotym kolorze :]

Nikki

Post autor: Nikki »

Świetne modele Paparazzi! :) Ja bym się pokusiła o przerobienie jednemu z nich drzwi, skrócenie go trochę i wyszedłby DLAowski O303-11R #539 ;)

Paparazzi

Post autor: Paparazzi »

[fquote="Nikki"] Ja bym się pokusiła o przerobienie [/fquote]
Jeśli by koleżanka chciała go przerobić to prosze bardzo :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Modele są super Paparazzi. Ogólnie MB O303 jest na tyle sympatycznym autobusem, że warto zrobić mu model :)

ODPOWIEDZ