Pojazdy wirtualnych przewoźników (2013-2014)

To forum jest poświęcone wyłącznie rysunkom pojazdów fikcyjnych.
Domiz09

Post autor: Domiz09 »

Pierwotnie na festyn do ¯ukowic jechać miały dwa NL313-15, jednak niestety wczoraj wieczorem jeden z nich uległ stłuczce podczas zjazdu na bazę i do obsługi wydarzenia oddelegowano Lionsa G. Tak więc z Janikowa pojawią się te pojazdy:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mam tylko nadzieję, że żaden łebski kibic Bayernu nie pobije żadnego z naszych kierowców, którzy co do jednego są za BVB i wożą szaliki Borussi :)

Awatar użytkownika
Jacbull
Posty: 221
Rejestracja: 2006-11-19, 20:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Jacbull »

MZKS Merkendów zgłasza się więc na zlot. Przyjedzie na pewno Ikarus 280, jeden z sześciu, które jeżdżą jeszcze na liniach.

Obrazek

EDIT: Poprawiono nieco rysunek. Ja wiem, że nie jest bez wad, ale już niestety taki jestem, że wolę zrobić samemu. :diabeł:

Jeśli mechanicy z A-6 uruchomią zabytkowego Ikarusa 260 nr. 6011, to również przyjedzie.
Ostatnio zmieniony 2013-05-25, 20:16 przez Jacbull, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Burmistrz
Posty: 105
Rejestracja: 2012-07-28, 16:31
Lokalizacja: Pcim Dolny

Post autor: Burmistrz »

NEO pisze:Przypominam, że do 31 Maja br. można się zgłaszać do I Międzynarodowego Zlotu Ikarusów w Młynowie.
Myślę że znajdę coś odpowiedniego :mruga:
Obrazek
Nie wiem jakim cudem to jeszcze jeździ ale jak taki stan rzeczy utrzyma się do piątku to przyjadą :)

Edyta: Przeróbka pojazdów wykonana przez adamka na podstawie rysunku J-31. Pojazdy zostały odkupione przez ZKM Nowokrzaki od ZTM Newrowo.
Ostatnio zmieniony 2013-05-26, 15:28 przez Burmistrz, łącznie zmieniany 1 raz.

Domino

Post autor: Domino »

NEO pisze:Przypominam, że do 31 Maja br. można się zgłaszać do I Międzynarodowego Zlotu Ikarusów w Młynowie. Więc został niecały tydzień, a zgłosiło się kilku chętnych.
Z Bukowic przyjadą dwa pojazdy: Ikarus 280.26 z MZK oraz Ikarus- Zemun IK160P z PPKS.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Jacbull
Posty: 221
Rejestracja: 2006-11-19, 20:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Jacbull »

Ciekawe, czy poznacie jaki to typ autobusu. Jeśli tak, to znaczy że nie jest jeszcze aż tak źle. :retard:

Obrazek
Obrazek
Rysunek jest mojego autorstwa, ale możecie go wykorzystywać.

Awatar użytkownika
K4016td
Posty: 170
Rejestracja: 2011-06-01, 18:33
Lokalizacja: Kierownik Zamieszania
Kontakt:

Post autor: K4016td »

Obrazek

Taki wózek z drugiej ręki regularnie udziela się na prywaciarskiej L16, od jakichś dwóch tygodni. Taki nowy za/nabytek. ;)

Jeszcze nie zdążono go wystarczająco zwieśniaczyć jakimiś naklejkami albo firaneczkami, ale to wydaje się kwestią czasu.

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 493
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

No właśnie ta z NM222 jest nowa ;) Akurat w niej O ile dobrze pamiętam nie ma nic od innych użytkowników.

-------------

Cały i kompletny tabor PUHP Transgór

O/Łaziska:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

O/Olszowa:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No to tyle w temacie tego przewoźnika ;) Jak pojawi się jakiś nowy wóz umieszczę go tutaj.

Awatar użytkownika
Burmistrz
Posty: 105
Rejestracja: 2012-07-28, 16:31
Lokalizacja: Pcim Dolny

Post autor: Burmistrz »

No! Czas teraz na tramwaje ZKM Nowokrzaki. Nieliczne grono ale jakże zacne!
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 660
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

A to pech. A dzisiaj dopiero Ikarus z Marbórowskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego wyjechał z hali ;) Przed nim jeszcze jazdy próbne, serwis, kontrola pojazdu na OSKP. No cóż, może na drugi zlot się załapie ;)
Obrazek

Rumpel

Post autor: Rumpel »

Obrazek
Obrazek
Poprawiony 256 i knypek ;)

Rumpel

Post autor: Rumpel »

Obrazek
Kolejny Ikarus, tym razem 266 ;)
@edit :
Obrazek
Jedziemy dalej z wozami SDPBT. Ikarus 263.

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 493
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

Hmm nie mam zielonego pojęcia w takim razie, na TWB nic nie umiem podobnego znaleźć ;)

Coś z własnego podwórka, w dzisiejszy słoneczny niedzielny dzień na trasę wyjechał po prawie rocznej odstawce ex. Tyski Jelcz M121M. Jego poprzedni numer w Transgórze to #26.
Obrazek

Wóz dostał malowanie Pol-Transu o. Łaziska, numer z zakresu 1XX, wymieniono w nim wykładzinę podłogową, laminaty, wyremontowano silnik i założono gustowne kołpaki.
Ostatnio zmieniony 2013-06-10, 02:13 przez Marcin N, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
NEO
Posty: 188
Rejestracja: 2004-12-09, 13:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: NEO »

STA wzbogaciło się o jednego takiego knypka:
Obrazek

Rumpel

Post autor: Rumpel »

Jedziemy dalej z koksem. Ikarusy z Kapru, czyli 263.15 i 283.10 :
Obrazek
Obrazek
Wozy są, jak większość pojazdów z RT Kaper, w stanie idealnym. Spośród Słoweckich przewoźników RT stoi na pierwszym miejscu pod względem stanu taboru.

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 493
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

Wóz pokazowy ex. DSW21 Dortmund, próbka schematu malowania wybranego w głosowaniu mieszkańców powiatu:
Obrazek

W poniedziałek na linie obsługiwane przez Transgór/Pol-Trans wyjedzie wypożyczony z Alka Bus Service MAN NG363F, możliwy jest zakup kilku egzemplarzy.

ODPOWIEDZ